تظاهرات علیه تایید وطنفروشی در لویه جرگه‌ی امریکایی

فراخوان برای تظاهرات

هموطنان ستمدیده!

دولت مزدور و فاسد کرزی با راه اندازی نمایش مسخره‌ دیگری زیر نام لویه جرگه عنعنوی یک تعداد عناصر ضدملی، بلی‌گوی دولت و چاکر اشغالگران امریکایی را گرد هم آورد و مشترکا به فروش افغانستان به صاحبان امریکایی شان بلی گفتند. این میهنفروشان حال در مجامع ملی و بین‌المللی تبلیغ میکنند که گویا مردم افغانستان به این بی‌غیرتی و بی‌ننگی تاریخی رای داده اند.

تایید پیمان نظامی با امریکا به معنی اسارت ابدی مردم و وطن ما و فدا کردن استقلال، تمامیت ارضی و حق حاکمیت ملت ماست. امریکا به خاطر اهداف استراتژیکش میخواهد وطن ما را برای همیشه به لانه جاسوسی و میدان جنگ جنایتکارانه‌اش مبدل کند. در حضور امریکا، یک مشت مزدور و مافیازاده از خون ملت به همه چیز میرسند درحالیکه توده های ستمکش ما روزگار تیره تری را تجربه خواهند کرد.

حزب همبستگی افغانستان تایید پیمان استراتژیک توسط لویه جرگه امریکایی را مادرفروشی نامیده با راه اندازی تظاهراتی آنرا تقبیح می‌نماید. ما از تمامی هموطنان آزادیخواه و ضد تجاوزکاران خارجی و خاینان داخلی میطلبیم که به صفوف این تظاهرات بپیوندند تا به جهانیان نشان دهیم که مردم افغانستان مثل سایر ملت های آزاد و سربلند خواهان استقلال، آزادی، دموکراسی و عدالت اند و به سلطه خونین امریکا و ناتو و خاینان جهادی،‌ طالبی و گلبدینی تن نمی‌دهند.

محل: از سینما پامیر الی منار سپاهی گمنام
روز: پنجشنبه، ١٠ قوس ١٣٩٠ (١ دسامبر ٢٠١١)
وقت:١:٣٠ بعد از ظهر

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
www.hambastagi.org
0093 (0) 700 23 15 90

مقالات برگزیده

مقالات رسیده

هنر و ادبیات

از صفحات تاریخ ما

تعداد مهمانان حاضر: 338 نفر