دشنام‌های لمپنانه، افشاگر ماهیت گلبدینی‌ها!

سیلی غفار در تلویزیون خورشید

به تاریخ ۲۷ ثور ۱۳۹۳ در یک میزگرد تلویزیون «خورشید» به نمایندگی از «حزب همبستگی افغانستان» در برابر سه نماینده حزب منفور گلبدین شرکت نمودم. جنایت‌کاران اخوانی توان شنیدن حقیقت درمورد پلشتی‌ها، مزدوری‌ها و آدم‌کشی‌های‌ شان را ندارند و بخصوص ایستادگی یک زن که در قاموس آنان انسان به شمار نمی‌آید، برای شان غیرقابل‌تحمل است. به همین دلیل، چون در برابر گفته‌هایم که بر اساس حقایق روشن استوار بود نمی‌توانستند برخورد منطقی نمایند، به دشنام‌گویی و تهدید و اتهامات پوچ در حد تربیت اخوانی خود متوسل شدند.

از آنجایی که هموطنان ما جریان میزگرد را از طریق تلویزیون دیده‌اند و کلیپ آن در شبکه‌های اجتماعی نیز وسیعا پخش گردید، نمی‌خواهم به گنده‌گویی‌های جبار شلگری، فضل من‌الله ممتاز و فیضان‌الله فیضان در جریان میزگرد بپردازم.

این سه گلبدینی جهالت‌پیشه از افشاشدن شان در جریان بحث آن چنان تیر کاری بر قلب و مغز قرون‌ وسطایی شان خورده بودند که با عصبانیت تمام می‌لرزیدند. بعد از ختم بحث زمانی که می‌خواستم ستدیو را ترک کنم، هر سه آنان دیوانه‌وار منتظر حمله بوده و با بی‌شرمی تمام شروع کردند به تهدید و فحش و دشنام‌های لچکانه‌ای که قلم از نوشتن آن شرم می‌کند. «شما همه فاحشه هستید»، «دیگران تان را کشتیم، تو را هم می‌کشیم»، «شما آرمان‌های تان را به گور می‌برید»، «تعقیب می‌کنیم و رهاکردنی‌ات نیستیم» و غیره جملاتی بود که بار بار از دهان گنده شان بیرون می‌جهید.

من در حالی‌که با خشم تمام جواب این تهدیدهای کودکانه و دشنام‌های کوچگی شان را می‌دادم احساس غرور می‌کردم که سخنانم به مغز استخوان این جاهلان چنان فرو رفته که آنان را هار و زبون کرده‌است ولی چون منطق و پاسخ ندارند به شیوه‌های زورگویانه همیشگی شان متوسل شده‌اند. با این برخورد لمپنانه و بالاشدن سروصدای دشنام‌های پوچ آنان، کارمندان تلویزیون از جمله دو خانم که در کنار من ایستادند، به استدیو ریختند تا مانع تاخت و تاز بیشتر آنان شوند.

شلگری، فیضان و ممتاز
سه تن از نمایندگان منفور حزب جنایت‌کار گلبدین به جز دشنام و تهدید مرگ در مقابل نماینده حزب همبستگی چیزی برای گفتن نداشتند.
از راست به چپ: فضل من‌الله ممتاز، فیضان‌الله فیضان و جبار شلگری

بین سه پاسدار جهل و جنایت، فضل‌من‌الله ممتاز (سخنگوی تیم قطب‌الدین هلال در انتخابات ریاست جمهوری) که در جریان ضبط برنامه چهره‌ گرفته نخواست مانند شلگری و فیضان مستقیم دشنام دهد، بعد از ختم برنامه بدتر از دو همجنس پلیدش به سبک معمول بنیادگرایان شروع به فحاشی نمود.

این تیکه‌داران دین که با سوءاستفاده از عقاید مردم هر صدای مخالف را تاپه «ضداسلامی» و «کفر» زده به فکر علیل شان بی‌اعتبار جلوه‌ می‌دهند، پیاپی قوله‌ می‌کشیدند که «تو ملحد هستی»، «تو نمازخواندن بلد نیستی»، «تو به اسلام ایمان نداری» و....

بالاخره بنابر تلاش و پافشاری کارمندان «خورشید» آنان از استدیو خارج شدند ولی در بیرون منتظر بودند تا به من نشان دهند که نسبت به سخنانم بی‌تفاوت نیستند و به گفته خودشان مرا تعقیب می‌کنند. زمانی که خارج شدم، دیدم که آنان در کنار موترهای لوکس شان با هم جر و بحث دارند. وقتی من در موتر نشسته حرکت کردم، یکی از آنان با موترش تا لحظاتی ما را تعقیب نمود اما چون دید که محافظانی نیز با من اند، از ادامه آن دست کشید.

برای افشای ماهیت واقعی این مهره‌های ارتجاع و جهالت نیازی نبود که من دلیل و مدرک فراوان ارایه کنم، آنان با تهدیدها و دشنام‌های رکیک شان به حد کافی خود را رسوا و بی‌آب نموده و نشان دادند که به حق رهروان راه جهل و جنایت رهبر بیمار و مفعول شان گلبدین اند.

این آدم‌کشان نوکر آی.آس.آی نمی‌دانند که اگر از این تهدید‌های رذیلانه کوچک‌ترین ترسی می‌داشتیم، حزب تروریست او و نظایرش را افشا نه بلکه مثل روشنفکران و سیاستمداران سازشکار و بزدل این اراذل را «وزیر محترم»، «والی‌ محترم»، «وکیل محترم» و غیره نامیده  و به جای مبارزه، خواری و سکوت پیشه می‌کردیم..

جا دارد بدین وسیله از تمامی دوستانی که با پیام‌های گرم و تماس‌های تلفنی‌ حمایت شان را از سخنانم در این میزگرد ابراز داشتند، سپاسگذاری نموده اطمینان دهم که تهدیدها و بچه‌ترسانک‌های جنایت‌کاران و خاینان ملی عزم تمامی اعضای «حزب همبستگی افغانستان» را راسخ‌تر می‌سازد که مصمم‌ و با جدیت تمام علیه این عوامل نگونبختی‌های ملت ما مبارزه و تلاش نمایند.

کلیپ بخش‌هایی از این میزگرد

مقالات برگزیده

مقالات رسیده

هنر و ادبیات

از صفحات تاریخ ما

تعداد مهمانان حاضر: 122 نفر